KONST / Litografier / Litografi 12257247

nr 1225 7247

Bengt Wallberg

(1931-2004), Sverige

Litografi, Signerad, daterad 2004, Etat I 153/250. Bladets mått: 27,5x29,5 cm

Bengt Wallberg, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931, död 2004.

Utrop:

500 kr

måndag 17 december 2018
kl 18:44:30

Bengt Wallberg

Läs mer om Bengt Wallberg